Banner
قالب اسنشیالز به همراه ووکامرس یک فروشگاه حرفه ای ارائه شده است
رشت، فلکه گاز،کوچه میرفیضی،خانه هوشمند گیلاریا
09013897033
تهران ، ولیعصر
021-987654

کنترل هوشمند تجهیزات الکتریکی

کنترل هوشمند تجهیزات الکتریکی

در خانه هوشمند گیلاریا شما قادرید پریز های خاصی را جهت اعمال برنامه زمان بندی برای روشن شدن یا خاموش شدن مجهز کنید.

پریز هوشمند چیست، چگونه کار می کند ؟
دیوایسی است که به واسطه آن می‌توانید وسایل خانگی‌تان را در خانه هوشمند از راه دور روشن یا خاموش نمایید.

آیا تا به حال از پریز هوشمند استفاده کرده اید؟
با توجه به اینکه روز به روز مشغله کاری و همینطور دغدغه های زندگی همه ما بیشتر و بیشتر می شود، به راحتی لزوم وجود تجهیزاتی که بتواند اندکی از سطح نگرانی های ما کم کند قابل درک است. شاید بتوان گفت؛ در این میان پریز هوشمند گوی سبقت را بین تمام تجهیزاتی که به کمک انسان آمده اند ربوده است.

شیوه عملکرد این دستگاه به این صورت است که پریز هوشمند درست مانند یک مصرف‌کننده به پریز دیواری متصل ‌شده و در سمت دیگر آن یک پریز در اختیار شما قرار می گیرد که خروجی‌اش کاملا قابل‌کنترل می باشد. قطعه ا‌ی کاملا جمع ‌و جور که روش استفاده‌ از آن نیز بسیار ساده‌ است و به شما امکان می‌دهد تا تجهیزات برقی کوچکتان را به ‌وسیله‌ی اینترنت از هر مسافتی کنترل و مدیریت نمایید.

تفاوت پریز هوشمند در خانه هوشمند با نوع سیم کارتی آن را می دانید؟
در پریز هوشمند سیم کارتی یک عدد سیم کارت داخل پریز گذاشته می شود که از این طریق امکان ارتباط برقرار کردن از راه دور و با ارسال پیامک میسر می شود. اما در خانه های هوشمند گیلاریا از سیم کارت خبری نیست و با یک پریز که برنامه ای برایش نوشته شده سروکار داریم. اینگونه پریز برق هوشمند به منزل هوشمندتان متصل شده و تمام فرمان ها از تابلو برق شما ارسال می شود.

لوازم خانه خود به خود عمل می کنند!!!
برای مثال هر روز صبح هنگامی که هنوز در بستر خواب هستید، موبایلتان را بر می‌دارید و چای‌ساز یا قهوه‌ساز و هم‌زمان با آن‌ها، توستر را روشن می‌کنید. حال همان‌طور که در حال مسواک زدن هستید، صبحانه‌تان نیز در حال آماده شدن است. وقتی به آشپزخانه وارد می شوید، می‌بینید که صبحانه تقریبا حاضر است.

با پریز هوشمند تمام قسمت های خانه تان هوشمند می شود.

کار دیگری که می‌توانید به وسیله پریز هوشمند انجام دهید، این است که برای روشن و خاموش کردن وسایل الکتریکی زمان‌بندی مشخص نمایید و بگویید کدام وسایل در چه زمانی روشن و چه موقع از مدار خارج گردند. مثلا تعیین می‌کنید که در ساعت خاصی از شب، تلویزیون تان خاموش شود، چون در آن ساعت شما دیگر حتما به خواب رفته‌اید.

ایمنی را به خانه ی خود ببرید!
در قسمت داخلی این دیوایس یک سنسور گرمایی وجود دارد که از گرم شدن بیش‌ از حد وسایل الکتریکی جلوگیری می کند و هنگامی‌ که دستگاهی جریان زیادی از پریز بکشد،پریز برق هوشمند خود به‌ خود خروجی‌ را قطع می‌ نماید. به این ترتیب، می توان با این روش از بسیاری خطرات احتمالی جلوگیری کرد.

حتما میزان مصرف انرژی برای شما مهم است. همچنین از قابلیت های دیگری که می توان برای شما نام برد این است که این دیوایس در مورد میزان انرژی برق مصرفی مصرف کننده ها اطلاعات لازم را به شما بدهد و بگوید که کدام دستگاه‌ موجود در منزل هوشمندتان چه میزانی از انرژی الکتریکی را مصرف نموده است. با توجه به کم شدن روزافزون ذخایر انرژی و همینطور هزینه های گزافی که باید برای این ذخایر پرداخت شود، قطعا این دستگاه هوشمند می تواند یک راه بسیار مناسب برایتان باشد.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *