طراحی سایت در قزوین

هوشمند سازی ادارات و نهادها

هوشمند سازی ادارات و نهادها

هوشمند سازی ادارات و سازمان ها چیست؟
زمانی که فضای یک اداره یا سازمان مجهز به وسایل هوشمند ، می توان آنجا را یک فضای هوشمند تلقی کرد. در یک اداره ی هوشمند، وسایل هوشمند متصل به شبکه یک اکوسیستم هوشمند را ایجاد می کنند و به وسیله ی آنها می توان شرایط کاری و همه ی کارها را کنترل، مدیریت و نظارت کرد.
مزایای هوشمند سازی ادارات
راحتی. داشتن کنترل بر دما و رطوبت به صورت مستقیم از گوشی همراه، به کارمندان این امکان را می دهد تا فضا را به شرایط مطلوب خود در بیاورند.
افزایش راندمان کارمندان. بسیاری از کارها در پی هوشمند سازی کاملا خودکار می شوند و کارمندان به جای انجام آن کارها، بر روی وظیفه ی اصلی خود تمرکز می کنند. در نتیجه، اهداف حرفه ای سریع تر و صحیح تر به دست می آیند.
صرفه جویی در مصرف انرژی. تنظیم خودکار روشنایی و دما در دفتر کار باعث استفاده ی موثر از منابع انرژی و جلوگیری از هدر رفتن آنها می شود.
افزایش امنیت. ابزارهایی مثل دوربین مداربسته و سنسورهای متصل به اینترنت به ساختن مکانی امن کمک می کنند. بعلاوه، می توانند شفافیت را در انجام کارها افزایش و فساد اداری را کاهش دهند.
هوشمند سازی ادارات چه امکاناتی را شامل می شود؟
تنظیم دمای هوشمند
سیستم روشنایی هوشمند
افزایش ایمنی
مصرف انرژی
ارتباط و همکاری
هوشمند سازی ادارات و دفاتر: یک عمل تجمل گرایانه یا یک لازمه؟
با وجود مزایای انکار ناپذیر هوشمند سازی ادارات و سازمان ها، برخی افراد بدبین هوشمند کردن این مکان ها را بیهوده می دانند و معتقدند یک عمل تجملاتی است. این ادعا باعث شده بعضی از صاحبین مشاغل برای هوشمند سازی ادارات خود مردد باشند. معنای هوشمند سازی فراتر از توانایی کنترل نور و دما از طریق گوشی هوشمند است و می توان آن را عملکرد ایمن تر و کارآمدتر تعریف کرد. اینکه محل کار شما هوشمند شود یا خیر، بستگی به تصمیم شما دارد اما به خاطر داشته باشید که کوچک ترین افزایش بهره وری در کار شما می تواند یک امتیاز رقابتی بسیار قوی در بازار کار رقابتی باشد. و دیگر لازم نیست یادآوری کنیم که فضای کار راحت در جذب و حفظ بهترین استعدادها تاثیر شگرفی دارد.
تیم فنی گیلاریا همواره جهت ارتقای فضای کاری و ارتقا فاکتور های بهره وری در خدمت شما مدیران محترم ادارات و نهاد ها هست. جهت اطلاع بیشتر از امکانات با تماس بگیرید.طراحی سایت در قزوین

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *